
Гра настільна Рулетка в подарунковій коробці 24 см 725B17
- В наявності
- Код: 725B17
280 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра настільна Рулетка в подарунковій коробці 24 см 725B17
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | 18 + |
| Призначення | Для компанії, Для двох, Для чоловіків |
| Стан | Новий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | рулетка |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| висота в упаковке | 7 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 32 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 32 см |
- Ціна: 280 ₴

