
Набір кухонного приладдя 11 предметів Mega Bosch 9116-005
- В наявності
- Код: 9116-005
825 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кухонного приладдя 11 предметів Mega Bosch 9116-005
Матеріал — силікон
Висота приладдя — 32 см.
Діаметр ємності — 12 см, висота — 16 см.
Набір кухонного приладдя з 11 предметів містить основні кухонні інструменти, необхідні для приготування страв і зручного обслуговування. Набір містить: 3 типи лопаток, 4 різновиди ложок (для спагеті, салату тощо), супник, щипці, щіточка для олії або крему, віночок. Усі прилади зручно розташовані в стильному відерці з пластику. Прилади виготовлені із силікону, а ручки з бамбука. Цей набір має основні кухонні інструменти для багатьох видів приготування їжі та може бути використаний у повсякденному готуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Силікон |
| Матеріал ручки | дерево |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Набір кухонного приладдя |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 1.05 кг |
| Висота в пакованні | 32 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 11 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 11 см |
- Ціна: 825 ₴



