Новинка

Статуетка Veronese Ганеш — Бог мудрості та добробуту 12х7х5,5 см 1907241 полістоун покритий бронзою
- Немає в наявності
- Код: WS-1266
1 750 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Veronese Ганеш — Бог мудрості та добробуту 12х7х5,5 см 1907241 полістоун покритий бронзою
Виробник: Veronese (Італія)
Бронзове покриття.
Розміри вироби Довжина: 7 см; Ширина: 5.5 см; Висота: 12 см; Вага: 0.16 кг. Ганеш — божество з головою слона, бог успіху й мудрості. Він прибирає всі перешкоди для тих, хто попросить його про допомогу. Знайомі з індусом напевно бачили на ілюстраціях незвичайну істоту — людину з головою слона. Серед сотень богів індуса
Ганеш — єдиний «людинаослон» і займає в релігії особливе місце. Якщо вірити індусам, Ганеш мудрий, щедрий, і завжди готовий проявити співчуття до людини, яка потрапила в біду. Якщо на шляху живої істоти виникають перешкоди, звертайтеся до Ганешу: він обов'язково допоможе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 18 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 11 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 13 см |
- Ціна: 1 750 ₴




