Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода антипригарна Brioni Elegance 24х6 см 4 мм завтовшки 1764-035
виробництво Туреччина
Нова колекція посуду Brioni Elegance вражає своєю елегантністю. Візерунок, що схожий на нескінченність, виготовлений із брудовідштовхувального золотого сплаву. Незвичайні ручки цієї моделі були зроблені за спеціальною технологією та були запатентовані.
Серія Elegance економить енергію завдяки індукційній технології.
Внутрішнє 3-шарове покриття Greblon C3 Granite забезпечує ультраантипригарне покриття, а також має високу стійкість до подряпин. Прекрасно дає змогу готувати страви без олії, легко очищається після використання. Не містить шкідливих для здоров'я PFOA і нікелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brioni |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антипригарне покриття | Greblon |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 2 835 ₴



