
Кейс-скринька металева з шкірозамінником Чорні перли 22х15х19см 9035-005
- В наявності
- Код: 9035-005
799 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс-скринька металева з шкірозамінником Чорні перли 22х15х19см 9035-005
матеріал-метал,шкірзам Шкатулка-кейс стане оригінальним і дійсно необхідним подарунком для дівчаток різного віку, адже кожна хоче добре зберігати косметику, аксесуари та важливі дрібниці. Це також чудовий варіант для зберігання всього необхідного для візажистів, майстрів краси, адже ящик має зручну металеву ручку та достатню кількість відсіків. Цей стильний виріб ретельно зберігатиме весь вміст.
Скринька виконана зі шкірозамінника та металу, закривається на замку, має зручну металеву ручку та ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Метал |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 мм |
| параметри | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 1.1 кг |
| глибина в пакованні | 16 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в пакованні | 20 см |
- Ціна: 799 ₴






