
Фотоальбом із місцем для опису Сімейне дерево 22х22х4 см на 200 фото 10х15 см 0506-007
- Немає в наявності
- Код: 0506-007
485 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоальбом із місцем для опису Сімейне дерево 22х22х4 см на 200 фото 10х15 см 0506-007
матеріал-картон
Фотоальбом з оригінальною обкладинкою — це ідеальний спосіб зберегти цінні спогади.
Фотоальбом на 100 сторінок із можливістю розміщення 200 фотографій розміром 10*15 см.
Обкладинка виготовлена з картону. Альбом має листи, покриті тонким шаром захисної плівки, що допомагає вберегти світлини від пошкоджень. Кожна сторінка містить дві світлини та зручне місце для опису фотографії. Такий альбом — це не тільки місце для зберігання фотографій, але й можливість створити чудовий настрій і почуття унікальності своїх спогадів. Завдяки такому естетичному фотоальбому зберігайте важливі моменти, які так швидко проходять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ta&Ha |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фотографій | 200 |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Обкладинка | Тверда |
| Розмір | 22x22 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фотоальбом |
| Тип кріплення | Плівкова кишеня |
| Тип покриття | Глянсове |
| Формат фотографій | 10х15 |
| Колір | Бежевий |
| гламетри | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| глибина в пакованні | 22 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в пакованні | 4 см |
- Ціна: 485 ₴



