Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс-шкатулка Білі перли 22х15х19 см 9035-00
матеріал — метал, які можна скошувати Скринька-кейс стане оригінальним і дійсно необхідним подарунком для дівчаток різного віку, адже кожна хоче добре зберігати косметику, аксесуари та важливі дрібниці. Це також прекрасний варіант для зберігання всього необхідного для візажистів, майстрів краси, адже ящик має зручну металеву ручку та достатню кількість відсіків.
Цей стильний виріб ретельно зберігатиме весь вміст. Скринька виготовлена зі шкірозамінника та металу, закривається на замку, має зручну металеву ручку та ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22 мм |
| параметри | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 1.1 кг |
| глибина в пакованні | 16 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в пакованні | 20 см |
- Ціна: 950 ₴






