
Шатулка книга сейф металева з двома ключами Магія 26х17х5 см 0001-030 обкладинка шкірозамінників
- Немає в наявності
- Код: 0001-030
950 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф металева з двома ключами Магія 26х17х5 см 10001-030 розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко розв'язати за допомогою нехитрого та дуже зручного винаходження — книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю та будь-який інтер'єр. Відрізняюча характеристика — всередині вона абсолютно порожня та вміщує в себе не тільки паперові гроші та документи, а й цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються в затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам або собі додому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 17 см |
| глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 950 ₴



