
Скринька-бокс для зберігання годинника шкірозамінників на 3 відділи 16х10х6 см 18908-012 (беж)
- Немає в наявності
- Код: 18908-012 (беж)
680 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька-бокс для зберігання годинника шкірозамінників на 3 відділи 16х10х6 см 18908-012 (беж)
матеріал-шкірзам
Скринька-бокс для зберігання годинника — це втілення елегантності, стилю й розкоші. Наші скриньки виготовлені з екошкіри з м'якими подушками всередині, які зберігатимуть ваш годинник у безпеці та стилі. Насолоджуйтесь чарівністю й безпекою, яку вони надають.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Висота | 6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16 мм |
| Кількість місць для нерухомого зберігання | 3 |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Немає |
| вага в пакованні | 0.43 кг |
| Висота в пакованні | 13 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
- Ціна: 680 ₴


