
Статуетка підлогова Veronese Фортуна 73х25х25 см 73677V4
- В наявності
- Код: 73677V4
11 190 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка підлогова Veronese Фортуна 73 см 73677V4
висота 73 см
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун покритий бронзою.
Статуетка «Фортуна на троні» — статусний подарунок для 86-початківниці та надійного бізнес-партнера, розважливого підприємця. Виріб виготовлений з полістоуну (штучний камінь), покритий напиленням із бронзи; і упакований у подарункову коробку, що надає йому престижності та розкоші.
Завдяки надійному пакованню, виготовленому з пінопласту з заглибленнями для найменших деталей, Ви можете бути впевненими в збереженні під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 73 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 11 190 ₴






