
Статуетка сувенірна настільна Veronese Біблія 20х28х9 см 77878 бронзове напилення
- Немає в наявності
- Код: 77878
3 790 ₴
+380 (68) 950-50-03
- +380 (93) 862-98-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка сувенірна настільна Veronese Біблія 20х28х9 см 77878 бронзове напилення Виробник: Veronese (Італія)
Статуетка Veronese "Біблія" — дуже важливий подарунок для справжнього ближнього. Це гідний презент для молодої пари або новонароджених людей, які цінують культурну спадщину та підтримують у важкий період життя близької людини.
Статуетка виготовлена з полістоуну (штуженого каменю) і покрита бронзовим напиленням. Упакована в красиву подарункову коробку. Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний і гарний подарунок, який не потребує доповнення. Завдяки надійному внутрішньому пакованню, виготовленому з пінопласту з заглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені в безпеці під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 3 790 ₴







