
Тільки в піноплаті без подарункової коробки! Блюдо Unikorn Studio Дівчина в листі 24х26 см 20019
- Немає в наявності
- Код: 20019
1 112 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо "Дівчина в листі"
Причина уцінки — немає подарункової коробки.
Розмір 24х26 см
Висота 8 см.
Матеріал — порцеляна.
Фірма Unikorn Studio.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn Studio |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 8 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 112 ₴

