
Тільки в піноплаті без подарункової коробки! Блюдо Unikorn Studio Дівчина в листі 23х24 см 20018
- Немає в наявності
- Код: 20018
1 112 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо "Дівчина в листі"
Причина уцінки — немає подарункової коробки.
Розмір 23 х 24 см
Висота 15 см.
Матеріал — порцеляна.
Фірма Unikorn Studio.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Unicorn Studio |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 112 ₴

