
Статуетка Andrea "Owl" 12х12х30 см 18924-013
- В наявності
- Код: 18924-013
1 600 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Andrea "Owl" 12х12х30 см 18924-013
матеріал — полістоун
Статуетка з нової колекції Andrea уособлює індивідуальність, підкреслює стиль і несе з собою настрій. Така статуетка чудово доповнить будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andrea |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 1 600 ₴


