
Маслянка керамічна Lefard Коти 16х12х9 см 940-099
- В наявності
- Код: 940-099
325 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка Lefard Коти 16х12х9 см 940-099
матеріал — кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Вилочка | Немає |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Ножик | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 325 ₴


