Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо "Гострі перці" 40 см 1107294
Розміри вироби
Довжина: 40 см; Ширина: 30 см; Висота: 9 см;
матеріал — кераміка
Блюдо "Гострі перці"
Сліпуча-біла порцелянова страва оживляє тільки два квіткові бутони, стебла яких виходять на ручку, утворюючи з нею одне ціле, а самі бутони поступово зливаються із загальним фоном, ніби поступаючись своєю квітковою перевагою тим стравам, які подаються на цій вишуканій таці.
Адже хоч що там буде — фрукти, випічка, чашечки з кави — все має мати не тільки апетитний вигляд, але й красивий, йому білий фон сприяє повною мірою. Страва може бути прекрасним подарунком до річниці весілля або до будь-якого іншого сімейного свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtDeco |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
| Тип тарілки | блюдо для торта |
- Ціна: 1 380 ₴



