Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна підставка Тигри 18 см 858-0041
матеріал — кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 |
- Ціна: 150 ₴


