Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігура Новорічний ліхтар 29 см 1026ND
Висота 29 см
ширина 11 см
матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| Ширина | 11 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Полістоун |
- Ціна: 890 ₴






