Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Музична снігова куля Дух Різдва 16016-017
матеріал — полістоун
Снігова куля "Духа Різдва" неодмінно створить святкову атмосферу, а різдвяна мелодія додасть особливого настрою новорічним святам. Куля — 8 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 8 см |
| Матеріал | Полістоун |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
- Ціна: 650 ₴




