
Статуетка Мила Дівчинка 23х15х15 см 18700-009
- В наявності
- Код: 18700-009
1 880 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Мила Дівчинка 23х15х15 см 18700-009
матеріал кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 880 ₴


