Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard "Elegance" 37 см 18712-007 полістоун
висота 37 см
ширина 17 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 1 450 ₴





