Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard "Bubble" 30 см 18712-009 полістоун
висота 30 см
ширина 15 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 450 ₴






