Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard "Lady" 35 см 18712-010 полістоун
висота 35 см
ширина 20 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 450 ₴





