Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard "Dream" 34 см 18712-011 полістоун
висота 34 см
ширина 18 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1 450 ₴






