
Фотоальбом Алмази 17х22 см, фото 13х18 см 1092C
- В наявності
- Код: 1092C
395 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоальбом Алмази 17х22 см, фото 13х18 см 1092C
альбом на 80 фото (40 аркушів) обшитий оксамитом
Фотоальбом "Алмази" стане чудовим початком або продовженням історії вашої родини та дружби. Такий альбом прекрасно підійде в подарунок на весілля молодятам або для своїх весільних фото. У повік цифрових технологій усе рідше трапляються фотоальбоми з надрукованими фотографіями.
Але все ж такий альбом має бути в кожній родині, оскільки в ньому зберігаються найбільш трепетні та дорогі моменти. Фотоальбом допоможе створити та зберегти історію сім'ї й у будь-який момент підняти настрій і відновити спогади про дорогі моменти серця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість аркушів | 40 |
| Кількість фотографій | 80 |
| Матеріал обкладинки | Велюр |
| Обкладинка | Тверда |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Стан | Новий |
| Тип | Фотоальбом |
| Тип кріплення | Плівкова кишеня |
| Формат фотографій | 13х18 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 7 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 26.5 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 395 ₴

