
Скринька-бокс для зберігання годинника на 6 відділів 9х17х18 см 0505-003
- В наявності
- Код: 0505-003
725 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька-бокс для зберігання годинника на 6 відділів 9х17х18 см 0505-003
матеріал-шкірзам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Фланель |
| Глибина | 18 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць для нерухомого зберігання | 6 |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 11 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 18 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 19 см |
- Ціна: 725 ₴


