
Картина релігійна настінна Veronese Мозаїка біблійна 49х44х9 см 77499Y4 бронзове напилення
- В наявності
- Код: 77499Y4
11 490 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина релігійна настінна Veronese Мозаїка біблійна 49х44х9 см 77499Y4 бронзове напилення
Розмір 44х49х9 см.
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою.
Картина з пропрацюванням деталей нікого не залишить байдужим і стане чудовим подарунком і знехтувачем на хрестини, на новосілля,чавальне свято, день народження, на знак подяки або як потішу людині, якій потрібна підтримка у складну хвилину.
Картина виготовлена з полістоуну (штучний камінь) і покрита бронзовим напиленням. Запакована в пінопласт і красиве подарункове паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 49 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | Ікона |
| Довжина | 44 мм |
- Ціна: 11 490 ₴







