
Фоторамка настільна Lefard Сім'я 36х44 см розмір фото 28х35 см 1151C
- В наявності
- Код: 1151C
655 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна Lefard 36х44 см 1151C
фото - 28х35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 12 см |
| Ширина рамки | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Фоторамка |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 655 ₴




