Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для прикрас Фламінго Unicorn Studio 18х14х7 см 0610JA
матеріал-шкірзам
Кожна маленька принцеса буде в захваті від красивої та місткої скриньки. Такий подарунок буде не тільки цікавим, але й корисним. Адже маленькі дівчатка — справжні модниці, у яких багато фенічок, кілочок, браслетиків. І їх потрібно десь зберігати, щоб не загубити. У скриньці є дзеркальце та кишеньки для улюблених речей. А ручка з намистин надасть особливого шарму. Таку скриньку можна взяти із собою. Якісне виготовлення та зносостійкий матеріал гарантують тривалий термін експлуатації. Тому скринька тішитиме Вашу маленьку модницю не один рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn Studio |
| Країна виробник | США |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, Птахи, Рослини |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 370 ₴





