
Весільні келихи на металевій ніжці Veronese Троянди білі набори з 2 шт 1021G
- В наявності
- Код: 1021G
955 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні келихи на металевій ніжці Veronese Троянди набір з 2 шт 1021G
матеріал — скло + метал
Весільні келихи для молодят на день весілля не просто гарний розплідний посуд, але й символ створення нової родини. Перемога пронизана слов'янською символікою, яка говорить про фізичне та фізичне з'єднання пари. Перев'язування келихів стрічкою знаменовало створення нової сім'ї та пояснило про міцних жіночих вузлів. Наявність келихів для молодят належить до обов'язкових весільних аксесуарів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Кількість в наборі | 2 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Ручна робота | Немає |
| вага в пакованні | 0.75 кг |
| Висота в пакованні | 29 см |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Основа | метал |
| Колір металу | срібло |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 955 ₴


