
Підсвічник з орнаментом Veronese 15,5 см 1903772 Бронзове покриття
- В наявності
- Код: WS-534
1 520 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічник з орнаментом Veronese 15,5 см 1903772 Довжина: 10.5 см; Ширина: 10.5 см; Висота: 15.5 см
Виробник: Veronese (Італія)
Бронзове покриття.
Світло свічок, що горить — це те невелике, на що можна дивитися нескінченно. З появою електрики свічки стали швидше аксесуаром, що створює неповторну атмосферу романтики та затишку. Підсвічник із традиційним східним орнаментом внесе у ваш світ казку та поезію Сходу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота підсвічника | 15.5 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.5 мм |
| Матеріал | полістоун покритий бронзою |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 14 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
- Ціна: 1 520 ₴



