
Статуетка ваза Veronese Єгиптянки з вазою 28х10х17 см 1903003 полістоун покритий бронзою
- В наявності
- Код: 1903003
3 580 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Veronese Месники 28 см 1903003
Розміри виробу — Довжина: 17 см; Ширина: 10 см; Висота: 28 см; Вага: 1.5 кг.
Виробник: Veronese (Італія)
Бронзове покриття.
Статуетка "Єгиптянки з вазою" зображує двох молодих дівчат у старовинному одязі, що тримають велику вазу яйцеподібної форми. І за оформленням та назвою можна здогадатися, що дівчата з вазою прийшли в наш час із часів правління фараонів; на них легкі вбрання, що облягають, що підкреслюють витонченість і красу молодого, стрункого жіночого тіла. На їхніх тілах золоті прикраси, а на вазі зображення ока, яке часто можна зустріти на старовинних єгипетських фресках.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 3 580 ₴




