Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка-панно Veronese в стилі Стипанк Сова 43 см 1904563
Довжина: 43 см; Ширина: 11 см; Висота: 22 см; Вага: 1.3 кг.
Виробник: Veronese (Італія)
Бронзове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 22 мм |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 43 мм |
| Матеріал | полістоун покритий бронзою |
- Ціна: 1 940 ₴





