Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна фігурка Veronese Ангел 26 см 1905663 полістоун покритий бронзою Висота 26 см. Виробник: Veronese (Італія) Бронзове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 26 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 13 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 19 см |
- Ціна: 2 720 ₴





