Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Veronese Сарасваті 16х12х7 см 1903783 полістоун покритий бронзою.
Розміри виробу
Довжина: 12 см; Ширина: 7 см; Висота: 16 см; Вага: 0,5 кг.
матеріал-полістоун покритий бронзою
Сарасваті — богиня мовлення, мудрості та знання в ведмедичному пантеоні богів. Вона захищає мистецтвом, творчості, наукам, різним ремеслам, а також вважається творицею священного алфавіту деванагарі та божественної мови санскриту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 0.47 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 19 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 13 см |
- Ціна: 2 365 ₴



