
Скринька-бокс для зберігання годинника та прикрас Veronese 33х20х8 см 801-366
- Немає в наявності
- Код: 801-366
1 480 ₴
+380 (68) 950-50-03
- +380 (93) 862-98-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька-бокс для зберігання годинника та прикрас Veronese 33х20х8 см 801-366
матеріал-шкірзам
ця скринька представлена в чорному кольорі, бежевий колір усередині.
6 відділів для годинника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 6 шт. |
| Довжина | 32 мм |
| Кількість місць для нерухомого зберігання | 6 |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Так |
- Ціна: 1 480 ₴

