
Фоторамка настільна металева Lefard Мушля 9х9 см 145C
- В наявності
- Код: 145C
215 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна Lefard Мушля 9х9 см 145C
розмір фоторамки 9х9 см
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота зображення | 9 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| розмір фоторамки | 9х9 см |
- Ціна: 215 ₴




