
Фоторамка металева настільна Lefard Серце в алмазах 17х21 см розмір фото 13х13 см 077C
- В наявності
- Код: 077C
490 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка металева настільна Lefard Серце в алмазах 17х21 см розмір фото 13х13 см 077C
розмір фоторамки 17х21 см (фото 13х13 см)
матеріал — метал
Фоторамка "Серце в алмазах" — саме те, що потрібно для гідного обрамлення весільного фото. Закохані погляди щасливої пари, красиве біле плаття нареченої, перший чутливий танець молодої родини.
Чарівний день весілля — день народження родини. Такі емоції мають бути зображені на фотографії. Це не просто фоторамка, це ідеальний подарунок близькій людині. Вона також підійде на подарунок молодятам або жінці на річницю. Їм точно сподобається такий знак уваги та надовго збереже теплі спогади.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Висота зображення | 13 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| розмір фото | 13х13 см |
| розмір фоторамки | 17х21 см |
- Ціна: 490 ₴




