Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масленка Lefard 20,5х14,5х8 см 944-010
матеріал — порцеляна, бамбук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 20.5 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
| Матеріал маслянки | Порцеляна |
| Ножик | Немає |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 14.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 250 ₴


