
Фоторамка настільна металева Lefard Мій Малюк 23х28 см
- В наявності
- Код: 1736X7CKCQ
599 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна Lefard Мій Малюк 1736X7CKCQ
розмір фоторамки 23х28 см
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Підставка | Ні |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 12 см |
| Ширина рамки | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Фоторамка |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 599 ₴

