
Косметичка на блискавці зі шкірозамінника з одним відділенням Троянди 18х11х11 см 2001LL
- Немає в наявності
- Код: 2001LL
290 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка на блискавці зі шкірозамінника з одним відділенням 18х11х11 см 2001LL
розмір 18х11х11 см
матеріал-шкіра
Наші сучасні жінки, дівчатка хочуть бути гарними та прагнуть до цього завжди та всюди. Для цього вони використовують різні засоби косметичної продукції. Але після купівлі косметики виникне питання — де зберігати, щоб завжди мати під рукою в потрібний час. Там, де є жінка, буде і її косметичка. Дизайн самої косметички може підкреслити стиль, ступінь доглянутості, статус власниці. Косметички бувають різної форми. Найзручніші, що мають жорстке дно. Таку косметичку можна зручно поставити на стіл і її вміст у вас перед очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 290 ₴


