Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір косметичок на блискавці з 2 штук шкірозамінників Троянди 23х14х8 см 2007LL
розмір 23х14х8 см
матеріал-шкіра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 14 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 390 ₴




