
Фігурка декоративна Lefard Машина 40х16 см
- В наявності
- Код: 784-076 АА
1 220 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка декоративна Lefard Машина 784-076
розмір 40Х16Х19 см
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Професії |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 220 ₴

