
Блюдо декоративне порцелянове Unikorn Studio Дівчина в листі 23х24х15 см 20018
- В наявності
- Код: 20018
1 590 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо "Дівчина в листі"
Розмір 23 х 24 см
Висота 15 см.
Матеріал — порцеляна.
Фірма Unikorn Studio.
Блюдо "Дівчина в листі – це справжній витвір мистецтва, у якому відбиті найдрібніші деталі витонченості та крихкості дівчини. Така статуетка стане бажаним подарунком усім цінувальникам порцелянових виробів і займе гідне місце в колекції та прикрасить інтер'єр, підійде на подарунок дівчині, подрузі. Такий подарунок точно зробить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його. Поготів, що статуетка упакована в пінопласт і має красиве подарункове паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn Studio |
| Країна виробник | США |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип посуду | Цукерниця |
- Ціна: 1 590 ₴

