БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Статуетка настільна в кабінет Veronese Феміда богиня правосуддя 11х11х29 см 71832
- В наявності
- Код: 71832
3 390 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка настільна в кабінет Veronese Феміда богиня правосуддя 11х11х29 см 71832
висота 29 см
фірма Veronese
Статуетка «Феміда» — уособлює собою богиню справедливості й порядку. Вона займе гідне місце в будинку або офісі людини, що займається рюриспруденцією. Виріб виготовлений з полістоуну (штучний камінь), покритий напиленням із бронзи; і упакований у подарункову коробку, що надає йому престижності та розкоші.
Завдяки надійному пакованню, виготовленому з пінопласту з заглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені в безпеці під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 29 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Професії |
| Колір | Коричневий |
| габарити в пакованні | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 1.05 кг |
| Висота в пакованні | 37 см |
| глибина в пакованні | 16 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
- Ціна: 3 390 ₴



