БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Скованець Veronese Сова на книгах 12 см 75509 полістоун покритий бронзою
- В наявності
- Код: 75509
1 400 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скованець Veronese Сова на книгах 12 см 75509
Висота 12 см. ширина 10 см.
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою
Статуетка сови — символ мудрості та безмежного світогляду.
виготовлений з полістоуну (штучний камінь), покритий напиленням із бронзи; і упакований у подарункову коробку, що надає йому престижності та розкоші. Завдяки надійному пакованню, виготовленому з пінопласту з заглибленнями для найменших деталей, Ви можете бути впевненими в збереженні під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Музична скринька | Немає |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 1 400 ₴







