-10%Ємність для зберігання чобіт із бантом 18 см 6037-018
- В наявності
- Код: 6037-018
490 ₴
441 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота — 18 см, довжина — 20 см, ширина — 10 см. Цей яскравий керамічний горщик у формі новорічного чобота стане прекрасним акцентом у зимовому декорі будинку або вітрини. Він зручно використовується для квітів, декоративних гілочок або композицій і виготовлений із якісної кераміки, що забезпечує довговічність і святковий вигляд на багато сезонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Банка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 441 ₴


