
Маслянка кераміка Бамбук 10,5х17 см 9184-019
- В наявності
- Код: 9184-019
650 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм — 650 мл. Висота оливки — 8 см, довжина — 17 см, ширина — 10,5 см. Довжина ножа — 13 см. Маслянка упакована в подарункову коробку. Керамічна маслянка з бамбуковою кришкою й ножем — це не тільки естетичний, але й практичний предмет для кухні.Керамічна маслянка має оптимальний об'єм для зберігання вершкового масла, добре відтворюючи температурні умови, щоб забезпечити його свіжість. Бамбукова кришка щільно закривається, щоб утримувати олію свіжою й захищеною від зовнішніх запахів. Бамбук — це міцний, екологічно чистий матеріал, який надає тепло та природності кухонному інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Вилочка | Немає |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Ножик | Є |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 650 ₴



