-5%Книга-сейф металева з двома ключами Лев цар звірів 26х17х5 см 0509-007
- В наявності
- Код: 0509-007
950 ₴
902,50 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф металева з двома ключами Лев цар звірів 26х17х5 см 0509-007
розмір 26х17х5 см
Книга-сейф — це креативний інтер'єрний елемент, який має вигляд як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей. Усередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в затишному місці. Це не тільки функціональна та корисна в повсякденному житті річ, але й неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів і колег.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішня обробка | Замша |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Матеріал | Метал |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Тематика виробу | Тварини |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 17 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 902,50 ₴





