
Набір для ванної кімнати кераміка 9190-004 чорний
- В наявності
- Код: 9190-004
650 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ванної кімнати кераміка 9190-004 чорний
Висота диспенсера — 18 см, діаметр — 6,5 см. Довжина мильниці — 11 см. Набір для ванної кімнати складається з вишуканої комбінації диспенсера, мильниці та зручної склянки, створюючи гармонійне та практичне середовище для вашої ванної кімнати. Особливості набору для ванної кімнати:
функціональний дизайн, якість і довговічність, звичайне встановлення, легкість обслуговування та стильне оформлення. Зробіть вашу ванну оазисом комфорту та гармонії! Створіть простір, де функціональність поєднується з елегантністю, даруючи вам комфорт і задоволення в кожному торканні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип | Набір аксесуарів |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 9 см |
| глибина в пакованні | 20 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 22 см |
- Ціна: 650 ₴





